Novinky

NOVÝ KATALOG REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

Od 25.ledna je Vám k dispozici náš nový katalog reklamních a dárkových předmětů s ještě pestřejší nabídkou a řadou novinek. V on-line verzi je Vám k dispozici v sekci E-KATALOGY. Tištěná verze je k dipozici v naší zakázkové kanceláři nebo Vám tištěný katalog můžeme zaslat poštou.

NOVINKA !

Nabízíme Vám žhavou a žádanou novinku - kuličkové pero Oleg light - zabudované led podsvícení vytváří po odlaserování svítící firemní logo nebo nápis. Velmi efektní a netradiční způsob potisku na kuličkové pero. Mezi našimi zákazníky si okamžitě tato novinka získala velkou popularitu!

USB FLASH DISKY

Zprovoznili jsme specializované webové stránky s nabídkou flash disků a power bank přímo od výrobce - tříbarevný potisk v základní ceně.

www.reklamniflashky.cz


PŘÍMÝ DIGITÁLNÍ POTISK TEXTILU - NOVÁ TECHNOLOGIE

Zprovoznili jsme nový stroj pro přímý digitální potisk textilu. Technologie umožňuje potisk jak na světlé, tak i tmavé textilní materiály kvůli podtisku bílou barvou pod tištěný motiv. Technologie umožňuje kusový i sériový tisk náročných grafických plnobarevných motivů a fotografií přímo na textil.