Digitální potisk triček a textilu

Provádíme digitální potisk triček a textilu podle vašich přání od jednoho kusu až po velké objemy. Tiskneme také na další reklamní předměty pro vaše firemní partnery, zaměstnance, kolegy nebo přátele.

Realizujeme digitální potisk triček a textilu v Olomouci

V Risoria Olomouc disponujeme moderní technologií, kterou je digitální potisk triček a textilu. Ta nám umožňuje profesionální tisk plnobarevných motivů a fotografií na textil. Díky bílému podtisku tištěného motivu realizujeme potisk bílého i tmavého textilu. Tato technologie nám navíc umožňuje kusovou i sériovou produkci.

Realizujeme digitální potisk také na různé reklamní předměty. Tento moderní postup využíváme na přímé tištění reklamních předmětů, jako jsou kuličková pera nebo originální plastové přívěsky a podobně.

Veškeré reklamní předměty a kvalitní textil od ověřené firmy Adler pro vás tiskneme od jednoho kusu, což může být ideální dárek pro vaše firemní partnery, kolegy nebo přátele.

Zajišťujeme pro vás také potisk sportovních dresů na míru. Včetně čísla nebo loga klubu i sponzora v různých rozměrech.

Zajímá vás digitální potisk textilu a potisk triček v Olomouci? Neváhejte nás kontaktovat. V Risoria Olomouc vám rádi poradíme s výběrem.