Potisk dresů v Olomouci

Potisk dresů

Realizujeme profesionální potisk dresů v Olomouci i od jednoho kusu. Využíváme moderní tiskové technologie s ohledem na vaše individuální přání, počet kusů a barevné provedení potisku sportovního dresu.

Kvalitní potisk dresů

Provádíme kvalitní potisk sportovních dresů sítotiskem a zažehlováním termotransferovými foliemi. Díky nové technologii přímého digitálního potisku docílíme nejvyšší kvality a dlouhodobé výdrže. Nabízíme více možností potisku dresů včetně čísel, nebo log klubů a partnerů v různých velikostech. Navíc vám rádi dotiskneme i váš stávající dres.

Realizujeme také profesionální potisk triček od jednoho kusu.

Potisk dresů Olomouc

Vyzkoušejte potisk dresů v Olomouci od Risoria plus. Kromě profesionálního tisku vám předem zpracujeme také přehlednou grafickou vizualizaci dresu. Abyste ihned věděli, jak bude potisk dresu vypadat.

K potisku nabízíme osvědčený reklamní textil od firmy Adler, který si můžete pohodlně vybrat z e-katalogu, nebo přímo z vystavených vzorků v naší zakázkové kanceláři. Potisknout si navíc můžete i vlastní textil.

V případě zájmu nebo otázek můžete nahlédnout do ceníku služeb nebo nás ihned kontaktovat. Rádi vám s potiskem dresů poradíme.