Potisk triček v Olomouci

Potisk triček v Olomouci

Realizujeme kvalitní potisk triček v Olomouci už od jednoho kusu. Využíváme moderní tiskové technologie s ohledem na vaše individuální přání, počet kusů a barevné provedení potisku.

Profesionální potisk triček

Profesionální potisk triček provádíme sítotiskem a zažehlováním speciálními termotransferovými foliemi. Při tisku fotografií nebo složitých barevných motivů na textil využíváme novou technologii přímého digitálního potisku, která nám umožňuje nejvyšší kvalitu provedení.

Aktuálně nabízíme také potisk sportovních dresů nebo potiskneme reklamní textil a firemní trička.

Potisk triček Olomouc

Vyzkoušejte potisk triček v Olomouci od Risoria plus. Kromě kvalitního provedení tisku vám předem zpracujeme také přehlednou vizualizaci. Abyste věděli, jak bude váš potisk triček vypadat.

K potisku nabízíme osvědčený reklamní textil od firmy Malfiny /Adler/, který si můžete pohodlně vybrat z e-katalogu na webových stránkách, nebo přímo z vystavených vzorků v naší zakázkové kanceláři. Potisknout si navíc můžete i vlastní textil. Dále k potisku nabízíme textil o renomovaného evropského výrobce James & Nicholson.

Chcete se dozvědět více? Nahlédněte do ceníku nebo nás rovnou kontaktujte. Naši specialisté vám rádi poradí. Potisk triček v Olomouci naleznete na ulici Kaštanová 23

https://vytvorsipotisk.cz