Reklamní předměty a trička

Historie

 

Od 1.1.2018 nově vzniklá společnost RISORIA plus s.r.o. přejala veškerá aktiva zaniklého sdružení HV propag, t.j. jak technologická a výrobní zařízení, tak tisková data, tiskové matrice a zkrátka vše co patřilo k tiskové výrobě, prodeji reklamních a dárkových předmětů a činnostem s tím souvisejících. Zakázková kancelář i tisková výroba potisku triček v Olomouci zůstává na původním a obvyklém místě jako dříve - na Kaštanové ulici 23.

https://vytvorsipotisk.cz 

Co nabízíme

Chtěli bychom v následujícím období ještě více zlepšit kvalitu našich služeb a nabízených činností. Naší hlavní činností a specializací zůstává především prodej a potisk reklamních předmětů a služeb s tím souvisejících. Naší další novou aktivitou je užší specializace na prodej USB flash disků a USB produktů s potiskem, které dokážeme nabídnout za mimořádně příznivé ceny, vzhledem k přímému napojení na výrobu v Číně. Za tímto účelem jsme zprovoznili webové stránky www.reklamniflashky.cz, které umožňují samostatně tyto produkty nabízet v dostatečné šíři a se zaměřením na zákazníky po celé České republice. 

Další naší důležitou činností je prodej a potisk textilu, zejména triček, sportovních dresů a pracovních oděvů. Potisk tohoto textilu realizujeme jak kusově - zejména transferovým nebo sublimačním potiskem, tak ve větších sériích sítotiskem nebo taktéž sublimačním nebo transferovým potiskem.

Nabídka reklamních předmětů

Reklamní a dárkové předměty Vám nabízíme buď tradičním způsobem, tj. výběrem z katologů a vzorků v naší zakázkové kanceláři, nebo zasláním tištěných katalogů přímo k Vám, a nebo výběr reklamních předmětů z elektronického katalogu, umístěného na těchto webových stránkách v sekci "e-katalog".

Zákazníkům při objednávce reklamních předmětů z naší nabídky v určitém objemu nabízíme SLEVU 5 - 25 % z uvedených katalogových cen, a to dle typu zboží a dle výše celkové objednávky. Výše realizované slevy je vždy individuální a v určitých případech může být i vyšší než 25 %.

Tiskové technologie potisku

K realizaci potisků reklamních předmětů a reklamního textilu používáme tyto technologie:

  • Tampotisk, sítotisk, transfer, sublimace, ražba, laser, digitální tisk a výšivka.
  • Podrobnosti o našich tiskových technologiích naleznete v odstavci "SLUŽBY". 
  • NAŠE NOVÁ TECHNOLOGIE - disponujeme novou technologií - přímý digitální potisk na textil - technologie umožňuje plnobarevný tisk ve foto kvalitě na světlý i tmavý textil

Ostatní služby

  • Mezi naše další činnosti patří lepení a výroba reklamních cedulí, bannerů, samolepek.
  • Prodej sportovních pohárů a medailí, tisk fotografií a věnování na hrnky, polštáře, puzzle, zástěry a pod.
  • Dále se zabýváme výrobou razítek a drobných tiskovin a vizitek.
Obraťte se na odborníky pro potisk triček v Olomouci na této emailové adrese: info@risoria.cz nebo nám zavolejte na číslo: +420 585 227 213+420 777 312 233

Fotografie

Dárky pro Vaše obchodní partnery nebo Vaše blízké...

"Srdce lidí si nenakloníme velkými činy, jež uvádějí v rozpaky, nýbrž drobnými pozornostmi, jež dojímají nebo překvapují..."

Vladimír Neff

"Pomni chovati se jako na hodech. Když jídlo podávají, došlo i k Tobě? Vztáhni ruku a vezmi si způsobně. Jde mimo tebe dále? Nezdržuj ho. Ještě tu není? Neprojevuj zdaleka žádosti své, nýbrž čekej, až dojde k tobě. Tak chovej se k dětem, tak k ženě, tak k hodnostem, tak k bohatství: a budeš jednou důstojným bohů hostem. Nevezmeš-li pak si ani, až ti bude předloženo, nýbrž netečně se k tomu budeš míti, tehdy netoliko hostem bohů, ale i spoluvládcem budeš"

Epiktetos

Videa

Outdoor program SCHWARZWOLF