Slevy

Na reklamní předměty obsažené v našem katalogu poskytujeme slevy z uvedených cen dle výše konkrétní objednávky. Sleva je vždy individuální a může se lišit podle typu a objemu zakázky.

Obecně platí, že sleva na zboží a její výše se osvíjí od hodnoty objednávky, při hodnotě objednávky cca 10.000,- Kč a výše a bývá sleva od 5 % a více z těchto zákaznických cen. Při větších objemech zakázek - např. od 20.000,- Kč a výše, může být sleva i více než 10 %. U vyšších objenávek - nad 40.000,- a výše může být sleva 20 % a více, vždy na základě individuální kalkulace a dohody.

Výše slevy je ovlivněna i typem katalogu ze kterého se objednává. Nejvyšší možné slevy ze zákaznických cen jsou možné zejména z našeho základního modrého katalogu reklamních předmětů.

 Sleva se nevztahuje na cenu potisků. Ceny potisků jsou samostatně kalkulovány a jejich cena se snižuje s vyšším počtem konkrétních reklamních předmětů. Sleva se dále nevztahuje na USB flash disky nabízené a prodávané na našich stránkách www.reklamniflashky.cz, protože ceny kalkulované a nabízené prostřednictvím tohoto webu jsou vždy kalkulovány dle konkrétních požadavků a aktuálního týdenního ceníku výrobce.

 Rádi Vám vždy zhotovíme nezávaznou kalkulaci pro Vaši konkrétní poptávku s nejlepšími možnými cenami podle Vašich požadavků.